Autor: Datum objave: 23.04.2022. Foto: NBA

Upitni
Džo Heris – 11.3 poena, 4 skoka.
Ben Simons – Nije igrao za Netse.

Viđenje utakmice

Bruklin će ugostiti ekipu Seltiksa i očekuje se kao i u prethodna dva meča, neverovatan meč. Durent i Irving morajuda pokažu klasu večeras, obzirom da gube 2-0 u seriji i da nisu u poziciji gde mogu da kalkulišu išta, moraće jako od samog starta da napadnu. Ali videli smo već da odbrana Seltiksa je haos za Durenta i Irvinga koji su u prethodnoj utakmici pogodili samo 2 šuta iz igre u drugom poluvremenu. Sa druge strane, vraća se Vilijams pod restrikcijom minuta, pa će verujemo Seltiksi u odbrani još više da grizu. Braun i Tejtum će morati da nađu rešenje u napadu i zatrpaju koš kako bi eventualno odneli pobedu večeras. X faktor na ovom meču bi mogao biti Kari ukoliko uđe dobro u šut i utakmicu.